bg
Anasayfaya Dön

CASTAMO

Modesa Mobilyacılar Sitesi Otakçılar cad. No:56 EYÜP İSTANBUL Eyüp/İstanbul
Tel: 0 212 565 40 40 Fax:0212 616 1181 Cep:
Üye
CASTAMO
1401580363_home.jpg

Yetkili Adı
: Ali
Adres
: Modesa Mobilyacılar Sitesi Otakçılar cad. No:56 EYÜP İSTANBUL
Şehir/İlçe
:

İstanbul / Eyüp

Telefon
: 0 212 565 40 40
Cep Tel
:
Faks
: 0212 616 1181
Sektörler
: Mobilyacılar
Email
: info@castamo.com
Web
: http://www.castamo.com.tr/
Facebook
: Facebook Sayfamız
 
 
 
 
 
Puan: 0 /5)
(0 kez oylandı.)
Özel mesaj Özel mesaj
Bu firma toplamda 2419 kez ziyaret edildi.
Hakkımızda

IŞIKSAL MOBiLYA, profesyonel kadrosu, modern üretim teknikleri ve tasarım aşamasından sevkiyata kadar yüksek kalite anlayışından taviz vermeden, zengin ürün yelpazesi ve talepler doğrultusunda gerçekleştirdiği özel imalatları ile 6000 m2 üretim tesisi ve toplamda 8 Mağazasıyla yurtiçi ve yurtdışı pazarların aranan firması haline gelmiştir. 2006 yılında CASTAMO MOBİLYA adı altında markalaşarak üretim ve yönetimde toplam kaliteyi benimsemiş ve konumunu korumuştur. Yaşanan mekanların estetik ve sıcaklığında payımız olduğunu bilmek, gelişim ve ilerlememiz yönünde en büyük kaynağımızı oluşturmaktadır.  2011 Yılında Açılan Fransa Mağazası ile yurt dışında tam anlamıyla temsil edilmeye başlananCastamo, yurt dışından aldığı siparişler ile ihracatını devam ettirmektedir. 

Bir hedef koyduk;

Mobilya denildiğinde, akıla ilk gelen firma olabilmek...  

1977 yılında çıktığımız bu uzun yolculuk tecrübemize her geçen gün bir şeyler daha kattı. Daha emin adımlarla ilerlemeye başladık.

Bu gün geriye dönüp baktığımızda, aştığımız her zorluktan bir tecrübe kazanmış olan bir geçmiş görüyoruz. Bunun yanında “ak bir alın” ve  binlerce müşterinin memnuniyeti.  

Binler ile ifade edilecek müşteri portföyümüzden aldığımız güç ile  daha da büyüyoruz, eğitimli personel sayımızı her gün arttırarak,

müşterilerimize daha iyi nasıl hizmet edebilirizi aklımızdan çıkarmıyoruz.

Ahşabın kaynağından, kullanımınıza  “Mobilya” olarak sunulmasının her anına tanıklık ediyoruz ve her mobilyada aynı hazzı duyuyoruz. 

Müşteri odaklı çalışmalarımız doğrultusunda Kapılarını müşterilerine  sonuna kadar açan bir firmayız bu gün. Hizmet ettiğimiz her alandaki müşterilerimizi fabrikamızda ağırlamaktan onur ve gurur duyuyoruz.

Castamo olarak biz müşteri tarafından düşünerek kendimize hep aynı soruyu soruyoruz. Neden Castamo?

Şöyle ifade edebiliriz ki;

Her mobilya bizim için bir baş yapıttır. Her mobilyaya aynı değeri  veririz. Sizin için değer teşkil edecek mobilyaları yaratmak için var  gücümüzle çalışırız. Kalitemizden ödün vermeyiz. Tüm çalışanlarımızı  bu şekilde eğitiriz. Ve tek birşeyi önemseriz;

KOŞULSUZ MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ!

Bu gün Castamo olarak 8 Mağaza, 6000m² Üretim Tesisi’ne sahip olarak hizmet ettiğimiz, bize güvenen ve Castamo Kalitesine inanan tüm müşterilerimize teşekkürü bir borç biliriz...

- See more at: http://www.castamo.com.tr/sayfalar/izle/1/hakkimizda.php#sthash.GqhiidlQ.dpuf

Facebook Yorumları