Anasayfaya Dön

ÖMER BAYRAM İNŞAAT

Güzelyalı Mahallesi 81114 Sk. No:9 Çukurova / Adana Çukurova/Adana
Tel: 0 322 453 44 29 Fax: Cep:
Üye
ÖMER BAYRAM İNŞAAT
1518901935_residence_diva_img4.jpg

Yetkili Adı
:
Adres
: Güzelyalı Mahallesi 81114 Sk. No:9 Çukurova / Adana
Şehir/İlçe
:

Adana / Çukurova

Telefon
: 0 322 453 44 29
Cep Tel
:
Faks
:
Sektörler
: Temel Açma , İnşaat Yapı Hizmetleri
Email
: info@omerbayram.com
Web
: http://www.omerbayram.com/
Facebook
:
 
 
 
 
 
Puan: 0 /5)
(0 kez oylandı.)
Özel mesaj Özel mesaj
Bu firma toplamda 328 kez ziyaret edildi.
Hakkımızda

 

Kurulduğu günden bu yana konut projelerinin yanı sıra okul, sağlık ocağı, petrol tesisi, zirai depo gibi kamu binaları yapımı da gerçekleştiren firma, bugüne kadar 1 milyon metrekareyi aşan yaşam alanı üretti. 5 binin üzerinde konut ve işyeri projesini geride bırakarak, bölgeye nitelikli ve kaliteli yaşam alanları kazandırdı.

Dürüstlük, şeffaflık ve güven ilkelerinden ödün vermeden üretim gerçekleştiren Ömer Bayram İnşaat; yapımına başladığı her projeyi, çizim aşamasından başlayarak mimari-inşaat işleri, mekanik-elektrik montajı ve ince yapı işleri dahil olmak üzere, estetik ve kaliteden ödün vermeden zamanında ve eksiksiz bir şekilde tamamladı.

Firmamız Adana'nın önemli noktalarında, yüksek beklentilere cevap verecek çok üst düzey kalitede projeler üretmenin yanı sıra, farklı yaşam biçimlerine ve farklı gelir seviyelerine hitap eden projeler üretmeye ve geliştirmeye devam ediyor.

Vizyonumuz

Daima yenilikçi ve yaratıcı çözümlerle üst düzey kalitede projeler geliştirerek, sektörün öncü ve lider firmalarından biri olmak.

Misyonumuz

Bölgemize nitelikli, kaliteli ve kullanışlı yaşam alanları kazandırmak. Sürekli yeni projeler geliştirerek, toplumun her kesimine ve farklı beklentilere cevap verebilmek.

Facebook Yorumları